ZBUDUJ SIEBIE NA NOWO

czyli pewność siebie w praktyce

Jeśli czujesz, że:

chcesz odzyskać wpływ na swoje życie i zacząć świadomie nim kierować, wykorzystując przy tym w pełni swój potencjał, mocne strony,

• chcesz poukładać pewne obszary na nowo, żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i zasadami,

• gdzieś głęboko w środku chcesz czegoś więcej dla siebie, mieć świetną pracę, wymarzony związek,

• chcesz zadbać o swój rozwój, zbudować swoją siłę mentalną i z odwagą oraz energią realizować swoje marzenia i potrzeby,

to kurs online Zbuduj siebie na nowo został stworzony z myślą o Tobie!

Jakimi obszarami Twojego życia zajmiemy się w kursie online

„Zbuduj siebie na nowo”

byś wreszcie mogła szczerze uwierzyć w siebie, żyć w zgodzie z sobą i w pełni wykorzystywać swój potencjał?

PRZESZŁOŚĆ
Dowiesz się w jaki sposób rozprawić się z bolesną przeszłością, z negatywnymi emocjami, które wywołuje – tak, by przestała Cię hamować, ​​​​​​​a stała się źródłem siły.
Dzięki temu stanie się ona dla Ciebie jedynie przydatnym bagażem doświadczeń, drogowskazem, lekcją.
PRZEKONANIA
To okulary, przez które patrzysz na świat, to indywidualne prawdy, którymi się kierujesz. Warto więc skończyć z tymi, co w żaden sposób Ci nie służą, co podkopują Twoją wiarę w siebie, nie dając nic w zamian.
Dzięki temu zaczniesz z pozytywnym nastawieniem zmieniać swoje zachowanie i skutecznie realizować swoje zamierzenia.
MOCNE STRONY
Określisz swoje mocne strony, byś mogła wreszcie w pełni z nich korzystać zarówno w swoim życiu prywatnym, jak i zawodowym oraz słabe strony, być mógł zmieniać te z nich, które przeszkadzają Ci w realizacji Twoich celów.
Dzięki czemu wzmocnisz swoją energię do działania, a być może także powrócisz do tych zajęć, które naprawdę sprawiają Ci ogromną przyjemność, a które z jakiegoś powodu zostały zepchnięte na dalszy plan.
HIGENA UMYSŁU
Dowiesz się w jaki sposób zwiększyć pewność siebie oraz jakie myśli w sobie pielęgnować, by Cię wzmacniały, a nie osłabiały.
Poznasz siłę wdzięczności, nauczysz się w jaki sposób celebrować swoje sukcesy tak, by jeszcze na długo były dla Ciebie źródłem prawdziwej siły.
KOMUNIKACJA ASERTYWNA
Poznasz podstawy komunikacji asertywnej, byś potrafił wyrażać swoje emocje, opinie, potrzeby bez intencji ranienia innych.
Nauczysz się także jak w sposób asertywnie odmawiać, nawiązywać nowe znajomości oraz wyrażać swoje opnie i przekonania.
Dzięki temu zaczniesz otwarcie komunikować swoje zdanie zarówno w kontaktach prywatnych, jak i biznesowych, przestaniesz umniejszać swoje zasługi oraz przejmować się opinią innych.
AKCEPTACJA SIEBIE
Nauczysz się żyć w zgodzie z sobą, ze swoimi wartościami, stworzysz swój kodeks postępowania i przeprowadzisz analizę swojego wyglądu, po to byś mógł wreszcie zdecydować, co chcesz zmienić i byś zaakceptował to, czego zmienić ​​​​​​​nie możesz lub nie chcesz.
Dzięki temu przestaniesz być dla siebie katem, a staniesz przyjacielem. Spojrzysz na siebie z troską i miłością, ze zrozumieniem i pełną akceptacją, docenisz siebie.

Dowiesz się także w jaki sposób skutecznie poradzić sobie z głosem wewnętrznego krytyka i krytyką innych, by przestały hamować Cię w realizacji Twoich celów.

czyli pewność siebie w praktyce

JAK WYGLĄDA KURS I CO ZAWIERA

Kurs online „Zbuduj siebie na nowo” w 100% odbywa się online, wystarczy zatem mieć jedynie dostęp do Internetu, dzięki czemu możesz uczyć się w zaciszu swojego domu, wtedy kiedy masz na to czas.

Każda wersja kursu zawiera: 10 nagrań wideo (w sumie ponad 2 godziny), pisemne podsumowanie każdego z modułów oraz pliki PDF z ćwiczeniami (57 ćwiczeń, w tym 11 dotyczących odkrycia swoich mocnych stron).

To dzięki dołączonym do każdego modułu ćwiczeniom będziesz mieć możliwość bacznie przyjrzeć się sobie, lepiej poznać siebie i na bieżąco monitorować swoje postępy. Pliki PDF możesz pobrać na swój komputer, smartfon itp., dzięki czemu będziesz mógł/a uczyć się w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Otrzymujesz dostęp do wszystkich modułów naraz. Zależy mi na Twoich wynikach i jednocześnie cenię Twój czas, dlatego nagrania wideo zawarte w kursie online są konkretne i rzeczowe –  do 20 minut. Możesz wykonywać po jednym module dziennie lub przejść od razu całość i potem stopniowo wracać do pozostałych.

Pamiętaj o wykonaniu ćwiczeń, bo kurs nie będzie tak długo działał, jak długo to Ty nie podejmiesz działania i nie zaczniesz wdrażać zdobytej wiedzy w swoje życie.
Otrzymujesz roczny dostęp do kursu online.

WERSJA BRONZE: otrzymujesz dostęp do wszystkich 10 modułów –  10 nagrań wideo, podsumowanie każdego modułu, ćwiczenia oraz bonus. Pracujesz samodzielnie.

WERSJA GOLD: otrzymujesz dostęp do wszystkich 10 modułów –  10 nagrań wideo, podsumowanie każdego modułu, ćwiczenia, bonus, a także moje wsparcie mailowe – przez 30 dni od zakupu kursu, możesz pytać o co chcesz, co jest związane z kursem, jeśli chcesz możesz omówić ze mną ćwiczenia i ich wyniki.

BONUS: 60 minutowe nagranie webinaru „Jak skutecznie poradzić sobie z wewnętrznym krytykiem i krytyką innych?” jest dołączony do każdej wersji kursu.

delimiter image

10 modułów, które dostarczą Ci wiedzę, dzięki której zbudujesz swoje życie na nowo i uwierzysz w siebie oraz swoje możliwości:

 1. Rozpraw się ze swoją przeszłością
 2. Porzuć negatywne przekonania
 3. Przejmij pełną odpowiedzialność
 4. Poznaj siebie i zobowiąż się do rozwijania swoich mocnych stron
 5. O sile wdzięczności, celebracji sukcesów i dotrzymywaniu obietnic
 6. Zadbaj o higienę swojego umysłu
 7. Bądź asertywny i odważnie wyrażaj swoje zdanie
 8.  Zaakceptuj i pokochaj swoje ciało
 9. Żyj w zgodzie z sobą
 10. Zamień swojego krytyka w trenera

Sama esencja – kluczowe zagadnienia i niezbędne ćwiczenia zebrane w jednym miejscu.

Kurs online
BRONZE
pln119
Zbuduj siebie na nowo
 • 10 modułów merytorycznych
 • pisemne podsumowanie modułów
 • pliki PDF z ćwiczeniami
 • BONUS!
KUP TERAZ
Kurs online
GOLD
pln499
Zbuduj siebie na nowo
 • 10 modułów merytorycznych
 • pisemne podsumowanie modułów
 • pliki PDF z ćwiczeniami
 • moje wsparcie e-mail
 • BONUS!
KUP TERAZ
delimiter image
Ten kurs jest dla osób, które:
 • Image

  Chcą odzyskać wpływ na swoje życie i świadomie nim kierować,

 • Image

  Chcą zacząć jeszcze raz w zgodzie z sobą, swoimi wartościami i zasadami,

 • Image

  Chcą lepiej poznać siebie, swoje mocne strony, talenty i umiejętności, by w pełni wykorzystać swój potencjał,

 • Image

  Chcą zbudować swoją wewnętrzną moc i z odwagą podejmować nowe wyzwania,

 • Image

  Głęboko w środku chcą dla siebie czegoś więcej,

 • Image

  Pragną dokonać zmiany w swoim życiu i są gotowe do podjęcia działania.

Ten kurs nie jest dla osób, które:
 • Nie chcą przejąć odpowiedzialności za swoje życie,

 • Znają wszystkie narzędzia służące zwiększaniu pewności siebie i z nich korzystają,

 • Znają siebie, wykorzystują w pełni swoje mocne strony i dobrze się czują w swojej skórze,

 • Nie chcą wykonać dołączonych ćwiczeń ani stosować zdobytej wiedzy,

 • Lubią kolekcjonować kursy, ale ich nie realizują,

 • Nie chcą nic zmieniać.

Najczęściej zadawane pytania:

Dla kobiet, które głęboko w środku czują, że chcą czegoś więcej tylko nie mają odwagi, by po to sięgnąć.

Dla kobiet, które chcą odzyskać wpływ na swoje życie i zacząć świadomie nim kierować.

Dla kobiet, które chcą zadbać o swoją siłę mentalną, wzmocnić swoją pewność siebie i otwarcie mówić o tym w czym są świetne. Dla kobiet, które chcą poznać i wdrożyć gotowe strategie zamiast spędzać tygodnie na ich szukaniu.

Kurs online „Zbuduj siebie na nowo” składa się z 10 modułów. Każdy moduł zawiera: kilku lub kilkunastu minutowe nagranie wideo, praktyczne ćwiczenia oraz pisemne podsumowanie najważniejszych zagadnień. W sumie ponad 2 godziny nagrań i ponad 50 ćwiczeń.

Dostęp do platformy z kursem otrzymujesz na 1 rok. Możesz więc działać krok po kroku w swoim tempie. Pliki PDF możesz pobrać na swój komputer, smartfon itd., dzięki czemu będziesz mogła zachować je na stałe. Uczysz się, więc w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

O AUTORCE
delimiter image
Nazywam się
Izabela Wiktoria Kwiatkowska

uczę innych jak przejąć kontrolę nad swoim życiem, zbudować autentyczną pewność siebie i żyć w zgodzie z sobą, w pozytywnych oraz świadomych relacjach opartych na wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu.

Jestem założycielką bloga http://izabelawiktoriakwiatkowska.pl/, gdzie dzielę się swoją wiedzą dotyczącą wzmacniania pewności siebie, zwiększania efektywności oraz budowania wartościowych relacji, a także założycielką grupy oraz fan page’a na Facebooku, który zgromadził już ponad 7000 członków.

Doskonale wiem jak wielki problem stanowi brak wiary w siebie i jak bardzo:

• utrudnia nawiązywanie nowych kontaktów oraz budowanie relacji damsko-męskich zwłaszcza jeśli poprzedni związek zakończył się z hukiem,

• utrudnia podejmowanie nowych wyzwań zawodowych oraz realizowanie swoich celów.

Ten kurs online jest po to, by pomóc Ci ten problem rozwiązać!